KtoTyJestes Zadbaj o jezyk polski

Друковане Польске слово

останнє число газети N31 od 30-01-2014
Польська мова в Бердянську - Język Polski w Berdiańsku
Польська мова в Бердянську - Język Polski w Berdiańsku
реклама
співпраця
партнери

Бердянські школярі відвідали польське місто-побратим
28 жовтня 2017, 18:50

Нещодавно група бердянських школярів повернулася з польського міста Бельско-Бяло. Цю поїздку організувало бердянське польське товариство «Відродження» спільно з польським «Товариством друзів Бельско-Бяло і Підбескіддя» в рамках спільного проекту «Три Рази Б: Бердянськ - Бєльсько-Бяло». Упродовж поїздки її учасники мали можливість не лише подивитися історичні пам'ятки міста, але і дізнатися, як живуть, вчаться і відпочивають польські школярі, отримати корисний досвід спілкування з однолітками сусідньої країни. Окрім того, бердянці розповіли про ситуацію в України, зокрема, на сході, де йде війна.

Цей проект, на думку організаторів, корисний не лише для розвитку партнерських стосунків між містами, але і для майбутнього нашої молоді. Бо надає можливість побачити, як і чим живуть їхні однолітки у сусідній Польщі.

У планах польського національного товариства «Відродження» - здійснення другої частини проекту «Три рази Б». На дружніх зустрічах у рамках проекту обговорювалася можливість створення у Бердянську молодіжної редакції. Наступного року організатори сподіваються прийняти гостей з Бельска-Бяло у нас в Бердянську.

Тетяна Ткаченко