KtoTyJestes Zadbaj o jezyk polski

Друковане Польске слово

останнє число газети N31 od 30-01-2014
Польська мова в Бердянську - Język Polski w Berdiańsku
Польська мова в Бердянську - Język Polski w Berdiańsku
реклама
співпраця
партнери

Нагорода Президента Республіки Польща
12 квітня 2015, 12:02

Нагорода Президента Республіки Польща. Zdjęcie Grazyny Myslinskiej

Нагорода Президента Республіки Польща. Zdjęcie Grazyny Myslinskiej

У рамках візиту в Україні 9 квітня президент Польщі Броніслав Коморовський, під час зустрічі в Посольстві Польщі у Києві, відзначив громадян України і місцевих поляків орденами й медалями. Голова Польського культурно-освітнього товариства "Відродження" проф. Лєх Олексій Сухомлинов був нагороджений Кавалерським Орденом «За заслуги перед Річчю Посполитою».

Подякувавши за нагороду Лех Сухомлинов зазначив:
«Від себе особисто і тих людей, які були нагороджені, хочу подякувати Президенту Республіки Польщі за почесні відзнаки.

З великим задоволенням приймаємо ці нагороди. Передовсім, як певні зобов'язання до активнішої діяльності задля відродження польської культури в Україні та розвитку польсько-української співпраці.

Ми репрезентуємо різні соціальні й вікові групи, але усіх нас об’єднує польськість. Отже, наші досягнення є також досягненням всіх поляків, що проживають в Україні. Ця земля стала нашою другою вітчизною, а державністьУкраїни, України та європейської та демократичної, є гарантією збереження національної ідентичності.

Беручи до уваги ситуацію на сході України, візит Президента набуває символічного виміру, що підкреслює традиції польсько-українського братерства і добросусідства. Сьогодні гасло «За нашу і вашу свободу» набуває надзвичайної актуальності.

Ми, місцеві поляки, громадяни України, вдячні співвітчизникам у Польщі за моральну й політичну підтримку, а також за гуманітарну допомогу.

Разом і до перемоги!».

Наші вітання!

Zdjęcia Grazyna Myslinska - Fotoreporter FORUM Polska Agencja Fotografów · Warzsawa, Polska