KtoTyJestes Zadbaj o jezyk polski

Друковане Польске слово

останнє число газети N31 od 30-01-2014
Польська мова в Бердянську - Język Polski w Berdiańsku
Польська мова в Бердянську - Język Polski w Berdiańsku
реклама
співпраця
партнери

У складні моменти справжній побратим завжди поруч
21 березня 2015, 15:46

У складні моменти справжній побратим завжди поруч

У складні моменти справжній побратим завжди поруч

У Бердянськ з польського партнерського міста Бєльсько-Бяла доставлено гуманітарну допомогу для захисників української державності. Польські друзі охоче відгукнулися на ініціативу Польського культурно-освітнього товариства "Відродження" підтримати вояків-українських патріотів, які боронять рубежі не тільки України, але, враховуючи геополітичні нюанси, цілої Європи.

Протягом нетривалого часу полякам удалося зібрати понад 300 кілограмів медичних засобів, загальною вартістю понад 150 тисяч гривень. Завдяки підтримці з боку римсько-католицької парафії Бердянська та ректора Бердянського університету менеджменту і бізнесу Антошкіної Лідії до Польського дому було доставлено перев’язувальні матеріали та готові перев’язувальні засоби, препарати першої медичної допомоги, дезінфікуючі розчини для обробки ран та проведення операцій і, що найголовніше, гомеостатичні губки типу Celox.

Гуманітарна допомога буде переказана бійцям на передову та прифронтовим госпіталям.

Від імені багатонаціонального народу України висловлюємо подяку президенту міста Бєльсько-Бяла Яцеку Кривульту, голові Фірми "AQUA S.A." Пьотру Дудеку, депутату міськради Бєльсько-Бяла Щепану Вотасіку й усім небайдужим благодійникам. Особливі слова подяки волонтерам-патріотам Костянтину Майструку й Ользі Бондаревій.

Дивує той факт, що таку ініціативу не проявила місцева влада, тим більше, що Бердянськ і Бєльсько-Бялу пов'язують понад двадцятирічні дружні стосунки.

(С) Lech Aleksy Suchomłynow